جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹| Friday, 03 April 2020
کد خبر: ۱۰۶۵
تعداد نظرات: ۹ نظر
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
انتشار بیانیه ها و پیامهای خودمتشکر گونه توسط این کاندیدای شکست خورده می رود که تبدیل به یک عادت برای آنها شود و اگر جلوی این کار گرفته نشود احتمالاً تا 4 سال آینده انتخابات بعدی همچنان بیانیه در بیانیه صادر خواهند کرد.
بازتاب دنا: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باهمه حواشی تلخ و شیرینش به اتمام رسید.
به گزارش"بازتاب دنا" آن چیزی که این روزها جالب و غیرمنتظره به نظر می رسد انتشار بیانیه های متعدد توسط کاندیدای شکست خورده در این انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد است.

گویا باور شکست به حدی برایشان سخت است که یکی از آنها باصدور بیانیه ای تعداد اقلیت حامیان خود را برنده انتخابات قلمداد می کند این درحالی است که وی از آخر دوم شده است.

انتشار بیانیه ها و پیامهای خودمتشکر گونه توسط این کاندیدای شکست خورده می رود که تبدیل به یک عادت برای آنها شود و اگر جلوی این کار گرفته نشود احتمالاً تا 4 سال آینده انتخابات بعدی همچنان بیانیه در بیانیه صادر خواهند کرد.
به این عزیزان توصیه می شود از انتشار بیانیه های بعدی خودداری کنند،جو عمومی و فضای سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد کاملاً آرام است و برای اینکه مردم قانون را رعایت بکنند هیچ نیازی به بیانیه های شما نیست و اساساً این بیانیه هیچ تأثیری بر مردم ندارد.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
0
0
ای خدا رحمت کنه جد و آبادتو بازتاب دنا
سایه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
0
0
با سلام خدمت اعضای محترم بازتاب دنا
متن شما را که خواندم شایسته دانستم چند خطی را عرض کنم.
اول اینکه اصحاب رسانه باید علاوه بر اینکه منطوق کسی را می شنوند توان دریافت مفهوم را هم داشته باشند این لازمه اصول خبرنگاری است که باید از انتشار وهمیات ذهنی پرهیز نمایند.
دوم اینکه هنوز این کاندیدی که شما با عنوان کاندید شکست خورده از ان یاد نمودید تاکنون اقدام به صدور بیانیه ای ننموده است واینک شما مدعی شده اید که جندین بیانیه صادر نموده است، لذا جا دارد که شما اگر در گفته خود صادق هستید یکی از این چند بیانیه را اینجا می آوردید.
خدمت شما و خوانندگان محترم عرض کنم اگر ایشان اگر خود و حامیانش را پیروز انتخابات قلمداد نموده است به دلیل اخذ آرائی بوده است که بدون هیچ گونه غل و غشی دریافت کرده است و ایشان با دستانی خالی و عاری از هرگونه منابع زر و زور در این راه قدم برداشتند و با اصول اخلاق انسانی و گفتمانی بدون افترا و اهانت به شخص خاصی حاضر شده است.
لدا شایسته است که ایشان را برنده انتخابات به لحاظ رعایت اخلاق انسانی بدانیم.
مدیر پایگاه باسلام اگر در اینترنت نام این کاندیدا را با کلیدواژه بیانیه جستجو نمایید خواهید دید که یادداشت ما صادق است و اساساً در این بیانیه ها سعی شده انتخابات مخدوش جلوه داده شود/،ما برای جلوگیری از بیانیه های غیرضروری بعدی این یادداشت را منتشر کردیم/چون باید هرچه سریعتر از فضای انتخابات خارج شویم تا منتخبین بتوانند به امورات مردم برسند
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
0
0
الکی جو سازی رسانه ای نکنید کسی بیانه نداده
برای اینکه نگاه ها به سمت خودتون بچرخانید الکی حرف مفت نزنید
مرد باشید منتشر کنید
مدیر پایگاه ادب ریاست است

امام علی ع
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
0
0
بازتاب دنا

فعلا که همین هم نرفته
شاید انتخابات باطل بشه.
چون فسادشون بالا بوده
مگه فیلم‌ها دستتون نرسیده
تو کل شهر پخش شده
قراره از تهران بازرس بیارن
ظاهرا تو استان باهاشون همکاری شده
فله ای رای دادن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
0
0
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای سی عدل
مردم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
0
0
اولا الآن مسئله اصلی "کرونا" است ثانیا بازتاب دنا درست می فرمایند باید خیلی سریع از جو انتخابات خارج شد تا مردم به کارشان برسند از خود مواظبت کنند و صحبت های کینه ورزانه بین طرفداران کاندیداها رد و بدل نشود و منتخبین به فکر برنامه های آینده استان و شهرستانهای خود باشند در ضمن موحد در کمال تواضع از سیمای یاسوج اعلام کرد من دست رقبا را می بوسم رقبا باید قدردان باشند
جانباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
0
0
شانتاژهای تبلیغاتی این..........در......... کاندید خاص بدورازعدالت است وچنین........ ازمحبو یت خاصی دربین مردم برخوردارنیستند چراکه صداقت درگفتارمنابع خبری مهمترین اصل بی طرفی است که معمولا .......ازآن بی بهره است
مدیر پایگاه به آراء و نظر مردم احترام بگذارید.
بخشی از پیام شما به دلیل محتوای توهین آمیز حذف شد.
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
0
0
شما که ادب دارید جناب رئیس چرا منتشر نکردی
متوجه شدم که سواد رسانه ای ندارید چرا که منظورم انتشار بیانه بودچرایکی ازاین چندبیانه را منتشر نکردید
بازتاب با ادب منتشر کن
تا ما بی ادبان ببینیم که رسالت رسانه ای دارید وقصد تخریب ندارید شایدیادگرفتیم باادب شدیم
منتظر هستیم
#شفافیت_رسانه
مدیر پایگاه سعی کنید به رأی و نظر مردم احترام بگذارید/نه بزرگ مردم را بپذیرید
طرفداران مخلص عدل هاشمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
0
0
باسلام خدمت اون کسیکه این متن رو نوشته باید عرض کنم جناب عزیز در حوزه کهگیلویه بزرگ سردار حاج عدل هاشمی بیانیه داده و طرفدارانش را به آرامش دعوت کرده و این کار بسیار بزرگیست و بر همگان واضح و مبرهن است که جنابم.................................................نطقه ای که آقای هاشمی جاده یرایشان کشید پل ساخت و آب برایشان برد. جواب این همه خیانت با بیانیه درست نخواهد شد .امثال همین .................به درد این مردم میخورد تا بفهمند چه گناه بزرگی مرتکب شده اند. و ........ بداند ......................است.
مدیر پایگاه بخشی از پیام شما به دلیل محتوای توهین آمیز حذف شد/رعایت کنید به رأی مردم احترام بگذارید
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: