پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹| Thursday, 02 April 2020
کد خبر: ۱۱۲۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
به دوستان رسانه ای پیشنهاد می شود اگر اخباری برای انتشار ندارند بی جهت ذهن مردم و جامعه را نباید به هراس انداخت.
بازتاب دنا:سایتها و کانالهای محلی فعال در استان کهگیلویه و بویراحمد کمتر بر طبل کرونا بکوبند.

به گزارشبازتاب دنا”با آغاز شیوع ویروس کرونا شاهد پمپاژ بی سابقه اخبار درباره این ویروس که به احتمال زیاد از جانب شیطان بزرگ طراحی شده است  بوده ایم.
در این میان موضع گیریهای برخی از سلبریتیهای بی خاصیت که هنرشان در این چندسال فقط انعکاس ناامیدی و یأس به مردم بوده است هرگز فراموش نخواهد شد و بزودی به دست توانمند ملت ایران از جایگاهی که شایسته آن نیستند به زیر کشیده خواهند شد.
اما رسانه های نه چندان حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد باید بر این نکته واقف باشند که اگر در یک استان که بالغ بر ۷۰۰ هزار نفر جمعیت دارد، یک نفر فقط مبتلا به ویروس آمریکایی کرونا مبتلا شده است پس این همه جار و جنجال توسط این سایتها و کانالها که نمی دانند در حال بازی کردن در زمین دشمن هستند برای چیست!

به دوستان رسانه ای پیشنهاد می شود اگر اخباری برای انتشار ندارند بی جهت ذهن مردم و جامعه را نباید به هراس انداخت و در خانه هایتان استراحت کنید.

البته که احتیاط و رعایت اصول بهداشتی باید توسط عامه مردم رعایت بشود اما مردم ما بدانند که طبق آمار رسمی در تمام استان کهگیلویه و بویراحمد فقط یک نفر به این ویروس مبتلا شده که در حال سپری کردن مراحل درمان است.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
کر بھمئی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
0
0
درود برشما کہ ھمیشہ خبر ھای درست دست مردم میدید
ممنون
هلاکو
|
United Kingdom
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
0
0
تهران جات گرمه؛ کرونا دنیا را گرفته بگذار مردم بترسند
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: