سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹| Tuesday, 11 August 2020
کد خبر: ۱۷۸۹
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
تقوی تاکید کرد: با سایت‌هایی که با بی اخلاقی و عدم رعایت اصول حرفه ای رسانه ای، به دنبال تشویش اذهان عمومی با اهدافی خاص هستند و دست به انتشار اخبار کذب می زنند، برخورد قانونی خواهد شد.
بازتاب دنا:روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به خبرهای منتشره در برخی سایتهای محلی این استان مبنی بر جابجایی استاندار کهگیلویه و بویراحمد واکنش خشمناکی نشان داده است.


به گزارش” بازتاب دنا” سیدمحمد تقوی در واکنش به خبرهای منتشره در برخی سایتهای خبری محلی استان کهگیلویه و بویراحمد با عصبانیت بی سابقه ای ضمن تکذیب این خبر رسانه ها را تهدید به برخورد کرد.

بر اساس این گزارش که در یکی از پایگاه های خبری محلی <عصرزاگرس>استان کهگیلویه و بویراحمد منتشرگردبد،سید محمد تقوی مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد پس از انتشار خبری درباره تغییر استاندار در فضای مجازی  اظهار کرد: این شایعه سازی و دروغ سازی در شأن رسانه نیست، اما بعضی‌ها به هر دلیلی دست به چنین اقداماتی می‌زنند که قطعاً باید پاسخگو باشند.
تقوی افزود: استاندار کهگیلویه و بویراحمد جزو مدیران پرتلاش کشوری هستند که این تلاش در کلام و رفتار و فعالیت هایشان برای استان کاملا مشهود است. از جلسات ستاد کرونا و ایجاد هماهنگی و همدلی میان دستگاه ها در این وضعیت کرونایی گرفته تا مسائلی که افکار عمومی بر روی آن حساسیت دارد، ایشان پیگیری می کنند. از طرفی استاندار از طریق جلسات ملی، تعاملات خوبی ایجاد کرده اند که ثمرات خوبی خواهند داشت.
مدیرکل روابط عمومی استانداری بیان کرد: آقای کلانتری در ماموریت های خود به تهران، روزانه حداقل با ۵ وزیر ملاقات دارد و روزانه به دنبال امورات استان هستند. در روزهای گذشته چندین جلسه فشرده با مسئولان کشوری برگزار کردند و نتایج خوبی برای استان در پی داشته است. وقتی کشور و استان درگیر بیماری کرونا هست و نیازمند تجربه و مدیریت فردی است که جزء مدیران موفق کشوری محسوب می شود، چرا باید افرادی از روی بی‌تدبیری اقدام به انتشار خبرهای بی اساس بزنند.
تقوی تاکید کرد: با سایت‌هایی که با بی اخلاقی و عدم رعایت اصول حرفه ای رسانه ای، به دنبال تشویش اذهان عمومی با اهدافی خاص هستند و دست به انتشار اخبار کذب می زنند، برخورد قانونی خواهد شد.
تقوی گفت: دلیل این دروغ پردازی برای ما روشن نیست، اما یقیناً این موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: