سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹| Tuesday, 11 August 2020
کد خبر: ۱۸۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: در تیرماه امسال تعداد 863 نفر به این بیمارستان مراجعه کرده که از این تعداد 280 نفر بستری شدند.

بازتاب دنا: سید طاهر حسینی اظهار کرد: با شروع موج دوم کرونا در استان  وضعیت شهرستان گچساران از تاریخ 10 خرداد ماه تاکنون قرمز اعلام شده است.

 به گزارش "بازتاب دنا"وی با بیان اینکه در این مدت بستری افراد مبتلا و مشکوک به ویروس کرونا در بیمارستان شهید رجایی گچساران افزایش داشته است، گفت: در تیرماه امسال تعداد 863 نفر به این بیمارستان مراجعه کرده که از این تعداد 280 نفر بستری شدند.

 سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران ادامه داد: از مجموع این تعداد 204 نفر در بخش کرونایی، 46 نفر در بخش آی. سی، یو بستری شدند.

 حسینی  عنوان کرد: در تیرماه امسال16 خانم  و9 آقا برای ادامه درمان از بیمارستان شهید رجایی گچساران به بیمارستان شهید جلیل یاسوج  اعزام شدند.

 این مسوول ابراز کرد: هم اکنون 29 بیمار و مشکوک مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان شهید رجایی گچساران بستری هستند که از این تعداد 10 نفر مبتلا قطعی هستند.

 سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران اذعان کرد: همچنین چهار بیمار مبتلا به کووید_ 19 در بخش آی.سی، یو بیمارستان بستری که هم اکنون وضعیت آنها رو به بهبود است.

 حسینی با بیان اینکه با آغاز پیک دوم ویروس کرونا مرگ و میر افراد مبتلا به این ویروس افزایش داشته است، افزود: با افزایش روند افراد مبتلا به بیماری کرونا تمامی بخش‌های بیمارستان برای بستری بیماران کرونایی  در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته در بیمارستان شهید رجایی ارائه مشاوره درمانی برای بیماران مبتلا به کووید_ 19که دارای بیماری زمینه ای هستند که این مشاوره‌ها به صورت حضوری و توسط متخصصین انجام می‌گیرد.

 سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران افزود: هم اکنون تخت خالی  در بیمارستان برای بستری افراد مبتلا به ویروس کرونا وجود دارد.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: