چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹| Wednesday, 05 August 2020
کد خبر: ۱۸۳۷
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
مسؤولان سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد قیمت گذاری لباس فرم مدارس در این استان برای دانش آموزان پایه های ورودی را بر اساس جنس پارچه انجام می دهند.
بازتاب دنا: مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال تحصیلی جاری هیچ اجباری در خرید لباس فرم مدارس برای دانش آموزان پایه های میانی در این استان نیست. 

به گزارش"بازتاب دنا" هادی زارع پور گفت:دانش آموزان پایه های میانی کهگیلویه و بویراحمد می توانند از لباس فرم مدارس سال تحصیلی گذشته استفاده کنند. 

وی افزود: اولیای دانش آموزان پایه های ورودی کهگیلویه و بویراحمد شامل اول ابتدایی، هفتم و دهم مختار هستند که هر کجا تمایل داشتند برای تهیه لباس فرم مدارس فرزندان خود اقدام کنند. 

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: آن عده از مدیران مدارس این استان که دانش آموزان پایه های میانی را ملزم به  خرید لباس فرم کنند با آنان برخورد قانونی خواهد شد. 

زارع پور عنوان کرد: مسؤولان سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد سال تحصیلی گذشته برای مدیریت و نظارت بر ساماندهی لباس  فرم مدارس در این استان اقدام هایی مناسب انجام داده و عملکرد مطلوبی داشتند.    

وی ابراز داشت: باید اولیای دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد توجه کنند لباس فرم مدارس که برای فرزندان خود خریداری می کنند بر  اساس قیمت مصوب سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان باشد. 

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخاب رنگ لباس فرم مدارس در این استان برای دانش آموزان پایه های ورودی از  سوی شورای هر مدرسه و نماینده انجمن اولیا و مربیان آن انجام می شود. 

زارع پور اظهار داشت: مدارس غیردولتی کهگیلویه و بویراحمد در بحث لباس فرم دانش آموزان پایه های ورودی همانند مدارس عادی این  استان ملزم به رعایت بخشنامه اداره کل آموزش و پرورش استان هستند. 

وی افزود: مسؤولان سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد قیمت گذاری لباس فرم مدارس در این استان برای دانش آموزان  پایه های ورودی را بر اساس جنس پارچه انجام می دهند. 

زارع پور بیان کرد: اولیای دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در صورت مشاهده گرانفروشی یا ارائه قیمت خارج از نرخ مصوب از سوی  تولیدی ها یا فروشگاه های لباس فرم مدارس در این استان موضوع را به بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اطلاع دهند تا  پیگیری شود. 

تعداد دانش آموزان پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی ۱۳۹۹ - ۱۳۹۸ افزون بر ۱۶۱  هزار نفر بوده است. 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: