چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹| Wednesday, 05 August 2020
کد خبر: ۱۸۳۸
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
خوان پایه مهم ترین اتفاق های رخ داده در ابتدای امسال تاکنون در شهرستان را آتش سوزی های متعدد،گسترش شیوع کرونا در هفته های گذشته و موضوع رد اعتبار نامه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در شهرستان های گچساران و باشت عنوان کرد
بازتاب دنا:جلسه شورای اداری شهرستان گچساران با حضور اعضای شورای تامین و مدیران ادارات شهرستانی با گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش”بازتاب دنا”فرمانداررشهرستان گچساران ضمن یادآوری هفته دفاع مقدس گفت: امسال به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سطح ملی و شهرستانی برنامه های ویژه ای تدارک دیده شده که امیداریم این برنامه ها در طول سال و همچنین هفته دفاع مقدس اجرایی شود.

علی خوان پایه از مهمترین دستورات این جلسه را رعایت پروتکل بهداشتی بین ادارات و مردم دانست و افزود:با شیوع بیماری کرونا تا اوایل خرداد در شهرستان و با رعایت بهداشت و همکاری ادارات شهرستان در پیک سفید بود ولی متاسفانه در پیک دوم به دلیل عادی انگاری،غافل شدن مسیولین از شرایط موجود و همچنین همجواری این شهرستان با استان های خوزستان و بوشهر و به واسطه مراودات کاری و قومی و همچنین با گشایی تمامی صنوف باعث شد شهرستان در وضعیت قرمز قرار گیرد.

وی علت غفلت مسیولین در   قرار گرفتن  شهرستان در وضعیت قرمز را،آتش سوزی های اخیر و درگیری تمامی نهادهای دولتی برای خاموش کردن این اتش سوزی ها  در گچساران عنوان کرد.
خوان پایه اظهار داشت:با توجه به رعایت الزامات بهداشتی در محیط کار اداری و با دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا و ابلاغ استاندار،تمامی دستگاهای دولتی شهرستان توسط کارشناسان بهداشتی مورد بازرسی قرار گرفت که 18دستگاه دولتی که شامل 9بانک هم میشد به علت رعایت نکردن بهداشت تذکر کتبی گرفتند.
وی از تمامی ادارات دولتی خواست مکاتباتشان را به صورت دستی تحویل فرمانداری ندهند بلکه به شبکه دولت متصل و از این طریق اقدام نمایند.
  خوان پایه مهم ترین اتفاق های رخ داده در ابتدای امسال تاکنون در شهرستان را آتش سوزی های متعدد،گسترش شیوع کرونا در هفته های گذشته و موضوع رد اعتبار نامه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در شهرستان های گچساران و باشت عنوان کرد و بیان نمود:موضوع رد اعتبار نامه دکتر تاجگردون یکی از موضوعاتی بود که در شهرستان اتفاق افتاد که خوشبختانه مردم در این زمینه با درایت و فرهنگ خودشان منفعت عمومی و جامعه را ترجیع دادند و همچنین خود نماینده در جهت آرامش مردم خصوصا طرفداران خود خط مقدم بودند و مدام مردم را به آرامش دعوت کردند که جای تقدیر و تشکر دارد.
فرماندار گچساران مهمترین اتفاق های پیش رو را برگزاری کنکور سراسری،برگزاری هفته دولت و افتتاح پروژه های ادارات و برگزاری مراسم عزاداری ایام محرم با رعایت موازین بهداشتی دانست و افزود:تمامی دستگاها و نهادهای دولتی شهرستان باید تا هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی تعداد پروژه هایشان را اعلام کنند.
خوان پایه از مدیران ادارات خواست در نبود نماینده مجلس در زمینه تخصیص اعتبارات ملی برای نهاد های خودشان پیگیر و مطالبه گر باشند.
سرهنگ نورایی،ریس بسیج سپاه گچساران هم در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و همکاری ادارات در برگزاری و بزرگداشت این هفته گفت:از ابتدای شیوع بیماری کرونا و با دستور ستاد اجرایی امام(ره) با هدف کمک به خانواده های زیان دیده از بیماری کرونا و کمک به معیشت انها در مرحله اول 7هزارو 50بسته در بین نیازمندان توزیع،و در مرحله دوم که شامل سه مرحله مختلف از جمله،دهه ولایت،دهه اول محرم و ده روز پایانی ماه صفر می باشد بسته های معیشتی توزیع خواهد شد،که خوشبختانه با همکاری نهادها هزار بسته معیشتی اماده و در عید قربان در بین نیازمندان توزیع خواهد شد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: