شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹| Saturday, 23 January 2021
کد خبر: ۱۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۶
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمیی،چرام و لنده نیز در این آیین اظهار کرد:حذف نقاط حادثه خیز،بهره مندی اهالی این منطقه از جاده استاندار از اهداف اجرای این طرح با اعتبار ۴۱ میلیارد ریال است.
بازتاب دنا:نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات راهسازی در محور مواصلاتی شهر لیکک به بخش ممبی خبر داد.

به گزارش”بازتاب دنا” حجت الاسلام سیدمحمد موحد در آئین کلنگ زنی جاده مواصلاتی منطقه توریستی تنگ ماغر به بخش ممبی اظهار امیدواری کرد که نقاط حادثه خیز و خطرناک این جاده توریستی و گردشگر پذیر هرچه سریعتر از این محور حذف و اصلاح گردند.

احداث محور جدید تنگ ماغر به ممبی با حضور مسوولان و نماینده کهگیلویه بزرگ آغاز شد.
بهره برداری از این طرح راه مناسب بیش از ۷۰ روستای ممبی و رودتلخ شهرستان بهمئی را فراهم می کند.
فرماندار بهمئی حذف ۹ پیچ خطرناک و کوتاه شدن مسافت به یک کیلومتر را از مزایای اجرای این طرح برشمرد.
سنایی با اشاره به اینکه مرحله اول این طرح به طول یک کیلومتر در منطقه کوهستانی اجرا میشود،گفت:طول این محور ۱۳ کیلومتر است و برای اجرای آن بیش از ۳۰۰ هزارمتر مکعب خاکبرداری لازم است.
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمیی،چرام و لنده نیز در این آیین اظهار کرد:حذف نقاط حادثه خیز،بهره مندی اهالی این منطقه از جاده استاندار از اهداف اجرای این طرح با اعتبار ۴۱ میلیارد ریال است.
سید محمد موحد با تاکید بر اینکه طرحی که زمینه عملیاتی ندارد نباید کلنگ زنی شود،گفت:ضروری است که اجرای این طرح با همکاری فرمانداری و اداره راه و شهرسازی به سرعت پیش رود و به بهره برداری برسد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: