پنجشنبه ۰۳ تير ۱۴۰۰| Thursday, 24 June 2021
کد خبر: ۱۹۸۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۲
ریاست شبکه بهداشت و درمان استان کهگیلویه و بویراحمد خیلی زودتر می بایست مدیران ناکارآمد و ضعیف را عزل می کرد

بازتاب دنا:آئین تودیع و معارفه مدیر معزول و مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی صبح امروز در محل دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.


به گزارش” بازتاب دنا”این نشست با حضور بانشی،معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت و درمان استان و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

 محمد مهدی بانشی با تبریک به مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان بهمئی،خاطرنشان کرد:امیدواریم دکتر طاهری در سمت جدید خود دو حوزه بهداشت و درمان را جدی بگیرند.

 

فرماندار بهمئی در این مراسم با تقدیر از زحمات مدیر سابق و تبریک به مدیر جدید،گفت: با توجه به شرایط حاد کرونایی حاکم بر جامعه و نبود بیمارستان در شهرستان، از مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان ومسئولان دانشگاه علوم پزشکی انتظار داریم نسبت به تکمیل و راه اندازی بیمارستان 32 تختخوابی شهر لیکک اقدام کنند.

حکمت اله سنایی افزود: با توجه به اینکه مدیر جدید خود پزشک و از حوزه درمانی هستند، انتظار داریم شاهد تحولات بیشتری در حوزه سلامت شهرستان باشیم.

 

علی آبشنگ،مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان بهمئی در این مراسم با تقدیر از همکاری و همراهی 4 ساله مسئولان بهمئی به خصوص پرسنل بهداشت و سلامت شهرستانی،آمادگی خود را برای همکاری با مدیر جدید شبکه در راستای خدمتگزاری به مردم اعلام کرد.

هاشم طاهری،مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان بهمئی در این آئین با تقدیر از اعتماد رئیس دانشگاه علوم پزشکی نسبت به انتخاب وی ، از زحمات 4 ساله مدیر سابق تقدیر و تشکر کرد.

 
 
 

انتهای پیام/

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: