پنجشنبه ۰۳ تير ۱۴۰۰| Thursday, 24 June 2021
کد خبر: ۲۰۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
بازتاب دنا گزارش می دهد:
در ساخت و بازسازی دوباره خانه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرارگاه خاتم الانبیاء نیز مشارکت خواهد داشت.

بازتاب دنا:رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور از تخصیص عیدی ویژه برای زلزله زدگان تحت پوشش این نهاد در سیسخت خبر داد.

به گزارش"بازتاب دنا" دکتر مرتضی بختیاری از پرداخت دو برابر مستمری بصورت ماه به ماه به مددجویان تحت پوشش این نهاد انقلابی در محدوده شهرستان سیسخت خبر داده است.

وی گفت: با توجه به شرایط خاصی که در حال حاضر زلزله‌زدگان شهر سی‌سخت در آن قرار دارند و کمبودها و مشکلات موجود، بنا بر این شد که سایر مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در سی‌سخت دو برابر سایر مددجویان این مجموعه مستمری بگیرند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با تاکید بر رفع مشکلات زلزله زدگان اظهار کرد: با کمک بنیاد مسکن قرار است خانه‌های تخریب شده و آسیب دیده زلزله‌زدگان سی‌سخت مورد بازسازی و یا ساخت دوباره واقع شوند.

بختیاری افزود: همه تلاش خود را به کار می‌گیریم تا خانه‌های مددجویان زلزله زده سی‌سخت را در طول کوتاهترین زمان ممکن ساخته و به آن‌ها تحویل بدهیم.

وی خاطرنشان کرد: در ساخت و بازسازی دوباره خانه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)  قرارگاه خاتم الانبیاء نیز مشارکت خواهد داشت.

رئیس کمیته امداد امام خمینی  (ره) از اهدای بسته‌های معیشتی و حمایتی به زلزله‌زدگان سی‌سخت خبر داد و گفت: تلاش ما بر این است تا مشکلات مددجویان تحت پوشش کمیته امداد سی‌سخت را کاهش دهیم و مرتفع کنیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: