يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰| Sunday, 01 August 2021
کد خبر: ۲۰۶۰
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
محمدعلی مرادی مفرد در گفتگو با بازتاب دنا:
آقای مرادی مفرد یکی از دلایل ورود خود به عرصه انتخابات را دغدغه مدیریت شهری عنوان کرد و گفت
بازتاب دنا:(محمد علی مرادی مفرد)یکی از کاندیدای شورای شهر گچساران در گفتگو با خبرنگار  این پایگاه خبری با اشاره به رزومه کاری خود گفت:بعد از اتمام دوران ابتدایی و راهنمایی در باشت،دوران دبیرستان را در گچساران سپری و بعد از اخذ مدرک دیپلم به خدمت سربازی اعزام و 21 ماه در جبهه های جنگ بودم.
وی گفت:در سال 1363در سازمان جهاد کشاورزی استخدام و بعد از راه  اندازی دانشگاه در رشته دامپزشکی قبول و همزمان با کار به تحصیلات ادامه تا اینکه در رشته کارشناسی مدرکم را گرفتم.
این کاندیدا شورای شهر اضافه کرد:در مدتی که در شهر یاسوج در سازمان جهاد کشاورزی بودم به اداره کل دامپزشکی استان منتقل و همزمان با کار در دانشگاه یاسوج 20سال به صورت حق تدریسی مشغول به کار شدم.
مرادی مفرد با بیان اینکه در سال 1375برای بازرسی بهداشتی گوشت از طرف سازمان گوشت دامپزشکی به کشورهای اروپایی به خصوص بلژیک و هلند اعزام شدم خاطر نشان کرد:در طول دوران خدمتم سه دوره در شورای نظام پزشکی استان ثبت نام ،که دو سال به عنوان نفر اول و یک سال هم به عنوان نفر دوم انتخاب و دو دوره چهار ساله هم به عنوان مسئول مالی شورای دامپزشکی استان و یک دوره به عنوان نائب رئیس و 6ماهی هم به عنوان نظام دامپزشکی در استان مشغول به خدمت بودم.
این کاندید شورای شهر افزود:در سال 1392 بازنشسته شدم ولی با تجاربی که کسب کرده بودم تاکنون به عنوان کارشناس بهداشتی اماکن دامی در شهرستان های گچساران و بهمئی مشغول به کار و با توجه به علاقه شخصی خودم به کارهای فرهنگی و ورزشی،باشگاه کوه نوردی فراز گچساران را  تاسیس کردم.
وی کمک به زلزله زدگان سی سخت،کمک به سیل زدگان استان های دیگر و کمک به افرادی که نیازمند در روستاهای دیشموک و قلعه ریسی را از دیگر کارهای فرهنگی خداپسندانه و انسان دوستانه خود معرفی کرد.
شناخت در حوزه مدیریت شهری
آقای مرادی مفرد یکی از دلایل ورود خود به عرصه انتخابات را دغدغه مدیریت شهری عنوان کرد و گفت:متاسفانه در برخی ادوار اعضای  شورای شهر در انتخاب شهردار وظایف خود را درست اجرا نکردند و همین کار باعث ناراحتی و ایجاد مشکلاتی در بین مردم شده است.
وی افزود:با ورودم به عرصه انتخابات تلاش خواهم کرد در حد توان این ناراحتی مردم را رفع و با کار کارشناسانه دل مردم را به دست بیاورم.
این کاندیدا شورای شهر از ایل بزرگ باوی اظهار داشت:افرادی که برای شورای شهر ثبت نام میکنند ممکن است شعارهای متفاوتی ارائه بدهند ولی متاسفانه خیلی از شعارها عملی نمی شوند،و من با ورود به عرصه انتخابات معتقدم باید شعار کمتر بدهم و بیشتر کار عملی انجام بدهم و با این وضعیت مدیریت شهری که وجود دارد نارضایتی مردم را با کار کردن رفع و مردم داری را ادامه دهم.
وی با بیان اینکه اعتقاد قلبی به مردم داری دارم خاطر نشان کرد:از زمانی که خود را شناختم مردم داری سر لوحه کارم بوده و تا زمانی که در توانم باشد این اهداف را پیگیر و در صورت پیروزی در انتخابات شهری برنامه ای در شان و  عزت مردم به نحو احسن اجرا خواهم کرد.
از دلایل مشکلات شهری
این کاندیدای شورای شهر گچساران در پاسخ به وجود  مشکلات شهری گفت:یکی از دلایل این مشکل انتخاب افرادی برای شورای شهر و عدم تعامل آن با شهردار و انتخاب آنها بر اساس خط سیاسی و طایفه گری و باند بازی می باشد.
وی افزود:بنده شخصا به این معتقدم که کسانی که میخواهند به من رای بدهند اول سابقه کاری و توانایی من را بیشتر تحقیق کنند،چرا که اگر مردم بر اساس آگاهی و توانایی فرد بدون نگاه طایفه گری و گرایش سیاسی انتخاب کنند مشکلات کمتری برای مدیریت شهری به وجود می آید.
وی با بیان اینکه وجود اختلاف در بین شورای شهر و شهردار باعث ایجاد ضرر و زیان به مردم و شهر می باشد بیان نمود:فردی که برای شهردار انتخاب می شود باید فقط برای مردم کار کند  همه را به یک چشم نگاه کند.
مرادی مفرد در پاسخ به تعداد زیاد ثبت نام کننده در انتخابات شورای شهر عنوان کرد:تعداد زیاد افراد برای ثبت نام اشکالی ندارد این مردم هستند که باید بدون نگرش سیاسی و طایفه ای افرادی که توانایی بیشتری در عرصه کار دارند را انتخاب کنند.
اهداف و برنامه انتخاباتی
این کاندیدا شورای شهری یکی از اهداف مهم خود را مردم داری و از بین بردن تبعیض و فساد در مجموع مدیریت شهری بیان کرد و گفت:قول میدهم با همکاری دوستان در شورای شهر کارهای فرهنگی و ورزشی بیشتری برای تفریحات سالم در پارک ها و محلات شهری ایجاد کنم.
وی از دیگر اهداف اصلی خود برای کاندیدا شدن را دفاع از حقوق بانوان و جوانان شهر دانست و عنوان کرد:نصف جمعیت شهری را بانوان تشکیل می دهند ولی متاسفانه حق و جایگاه کاری آنها به عدالت رعایت نشده و این ظلم بزرگی به حقوق خانها است که من اعتقاد دارم بانوان به واسطه مسئولیت پذیری بیشتر و نظمی که در کارشان است می توانند بیشتر در مدیریت های شهری به مردم کمک کنند.
این کاندیدای شورای شهر نظر خود در مورد نتیجه انتخابات گفت:من به احترام و نظر مردم وارد این عرصه شدم و خودم را تحمیل نکردم بلکه از من خواسته شده و به همین دلیل تلاش خود برای پیروزی و ارایه کارهایم خواهم کرد ولی نتیجه هر چه باشد برایم مهم نیست چرا که این مردم هستند که باید انتخاب کنند و امیدوارم مردم بر اساس شایستگی افراد و تحقیق بیشتر در مورد رزومه کاری آن فرد را انتخاب کنند و از قومی گرایی پرهیز کنند چرا که به منفعت این شهر و مردم نیست.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: